Hoofd inhoud

Medewerkers

Wij zijn het adres voor financiële zaken. Financiële dienstverlening is mensenwerk. Onze adviseurs nemen daarom graag de tijd voor u. Zij maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoon.

Eric Waar

Management
078 68 118 30
e.waar@waar-partners.nl

Coen van Nes

Management
078 68 118 30
c.van.nes@waar-partners.nl

Angélique Waar-de Vaal

Management
078 68 118 30
a.waar@waar-partners.nl

Peter Verschoor

Management
078 68 118 30
p.verschoor@waar-partners.nl

Arie Rook

Adviseur
078 68 118 30
a.rook@waar-partners.nl

André Boelhouwer

Adviseur
078 68 118 30
a.boelhouwer@waar-partners.nl

Kelly van Dijk

Commerciele ondersteuning
078 68 118 30
k.van.dijk@waar-partners.nl

Susanne Visser

Commerciele ondersteuning
078 68 118 30
s.visser@waar-partners.nl

Patrick Besseling

Financiele planning
078 68 118 30
p.besseling@waar-partners.nl

Simon Groeneweg

Financiele planning
078 68 118 30
s.groeneweg@waar-partners.nl

Jantine van Die

Hypotheekdesk
078 68 118 30
j.van.die@waar-partners.nl

Lieke Jaspers

Hypotheekdesk
078 68 118 30
l.jaspers@waar&partners.nl

Bertine Bakker

Schadedesk
078 68 118 30
b.bakker@waar-partners.nl

Wendy van Noppen

Schadedesk
078 68 118 30
w.van.noppen@waar-partners.nl

Marcel van der Heijden

Schadedesk
078 68 118 30
m.van.der.heijden@waar-partners.nl

Conny Anemaat

Administratie
078 68 118 30
c.anemaat@waar-partners.nl