@

We zijn er voor u,
wanneer u ons nodig heeft...

Wij zijn uw belangenbehartiger op het gebied van financiële diensten. We geven informatie, beantwoorden vragen en adviseren. We zijn deskundig en onafhankelijk. Ons doel is een advies geven dat past bij uw situatie en persoonlijkheid.

Werkwijze

Werkwijze

Als u ons nodig heeft, dan denken wij met u mee. Wij geven u financieel advies op elk moment in uw leven. Of u nu voor het eerst gaat werken of met pensioen gaat. Als u uw eerste woning wilt kopen of verhuist naar een seniorenflat. Wanneer u gezinsuitbreiding krijgt of uw partner overlijdt. Als u uw onderneming wilt starten of juist wilt verkopen. Op het moment dat u financieel advies nodig heeft, belt u ons.

Wij gaan dan samen met u in gesprek. U vertelt uw wensen en plannen. Wij kijken hoe die voor u financieel gerealiseerd kunnen worden. Altijd met uw financiële welzijn als uitgangspunt.

Kosten

Kosten

Het eerste kennismakingsgesprek nemen wij voor onze rekening. Tijdens dit gesprek krijgt u ook de uitleg over eventuele latere advieskosten. Bij ons komt u niet voor onaangename verrassingen te staan. Wij zijn er voor u.

Kwaliteit

Ervaring, opleiding, kennis en contacten. Betrokken, gedreven, meedenkend en persoonlijk. Er voor u zijn, wanneer u ons nodig heeft...

Medewerkers

Onze medewerkers zijn gedreven. In het geven van informatie, het beantwoorden van uw vragen en het zoeken naar oplossingen. Hoe zij dat doen? Het liefst samen met u, in een persoonlijk gesprek.

Eric Waar

Eric Waar
078 68 118 30
e.waar@waar-partners.nl

Angélique Waar-de Vaal

Angélique Waar-de Vaal
078 68 118 30
a.waar@waar-partners.nl

Coen van Nes

Coen van Nes
078 68 118 30
c.van.nes@waar-partners.nl

Arie Rook

Arie Rook
078 68 118 30
a.rook@waar-partners.nl

André Boelhouwer

André Boelhouwer
078 68 118 30
a.boelhouwer@waar-partners.nl

Peter Verschoor

Peter Verschoor
078 68 118 30
p.verschoor@waar-partners.nl

Mandy Bosch

Mandy Bosch
078 68 118 30
m.bosch@waar-partners.nl

Kelly van Dijk

Kelly van Dijk
078 68 118 30
k.van.dijk@waar-partners.nl

Susanne Visser

Susanne Visser
078 68 118 30
s.visser@waar-partners.nl

Odette Kooderings Clemens

Odette Kooderings Clemens
078 68 118 30
o.kooderings@waar-partners.nl

Patrick Besseling

Patrick Besseling
078 68 118 30
p.besseling@waar-partners.nl

Simon Groeneweg

Simon Groeneweg
078 68 118 30
s.groeneweg@waar-partners.nl

Jantine van Die

Jantine van Die
078 68 118 30
j.van.die@waar-partners.nl

Lieke Jaspers

Lieke Jaspers
078 68 118 30
l.jaspers@waar-partners.nl

Bertine Bakker

Bertine Bakker
078 68 118 30
b.bakker@waar-partners.nl

Wendy Stellaart

Wendy Stellaart
078 68 118 30
w.stellaart@waar-partners.nl

Marcel van der Heijden

Marcel van der Heijden
078 68 118 30
m.van.der.heijden@waar-partners.nl

Conny Anemaat

Conny Anemaat
078 68 118 30
c.anemaat@waar-partners.nl

Annemieke Heijmans-Langeveld

Annemieke Heijmans-Langeveld
078 68 118 30
a.heijmans@waar-partners.nl

Rosa Koorneef

Rosa Koorneef
078 68 118 30
r.koorneef@waar-partners.nl

Melanie Visser

Melanie Visser
078 68 118 30
m.visser@waar-partners.nl

Monique Zwaan

Monique Zwaan
078 68 118 30
m.zwaan@waar-partners.nl